Witamy na nowej stronie Zespółu Szkół nr 3!
    08 02 52 IMG_4729 IMG_0037 ogn1 pns_2017_07 slo_w_twarz03
19.02.2018 6:52

Zapraszamy rodziców wraz z pociechami na spotkanie informacyjne. Prosimy, by dzieci zabrały sprzęt sportowy. Szczegóły poniżej.

zaproszenie na spotkanie informacyjne

Nabór do klasy pierwszej interdyscyplinarnej (szkoła podstawowa rok szkolny 2018/2019)
19.02.2018 6:49
Konkurs na najciekawszy strój karnawałowy!
10.02.2018 2:53

plakatWszystko co dobre, kiedyś się kończy, a wakacje oraz ferie – jak zwykle – za szybko.
Już w najbliższy poniedziałek wrócimy do szkolnych ławek i do swoich obowiązków.
A dla wszystkich, którzy ciężko znoszą powrót do szkolnej rzeczywistości przypominamy, że w poniedziałek w naszej szkole zostanie zorganizowany Szkolny Śledzik, czyli ostatni dzień karnawału. Pamiętajcie o karnawałowym przebraniu w tym dniu! Pokażcie, że umiecie się bawić!

Aktualizacja planu lekcji
09.02.2018 8:00

Od poniedziałku 12.02.2018r. obowiązuje korekta planu lekcji.

Zaproszenie do udziału w konkursie
02.02.2018 7:40

konkursliteracki2V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Jerzego Kukuczki w Zespole Szkół nr 3 w Rybniku serdecznie zaprasza do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim skierowanym do uczniów klas 7 szkoły podstawowej, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Temat tegorocznej edycji konkursu brzmi: „Zasadniczo wszędzie, gdzie stoisz, jest środek świata.” (Black Elk) JAK WYGLĄDA MAPA ŻYCIA WSPÓŁCZESNEJ MŁODZIEŻY? Może być on rozwinięty w dowolnej formie literackiej. Do 28 marca 2018r. należy nadesłać pracę (lub dostarczyć osobiście) na adres: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Jerzego Kukuczki, ul. Orzepowicka 15 a, 44-217 Rybnik, koniecznie z dopiskiem na kopercie „Konkurs literacki”. Prace konkursowe powinny być napisane czcionką 12 Times New Roman i nie przekraczać 4 stron wydruku. Prace powinny być opatrzone godłem słownym (pseudonimem) i wiekiem autora.

Bezpieczne ferie
27.01.2018 2:45

W związku ze zbliżającymi się feriami zachęcamy do zapoznania się z informacjami przygotowanymi m. in przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Bezpieczeństwo – poradniki

Bezpiecznie na stoku

Akcja edukacyjno-informacyjna „Bezpieczna Woda”

Ostrożnie na lodzie

Życzymy udanych i bezpiecznych ferii!

Konkurs na najciekawszy strój karnawałowy!
27.01.2018 2:24

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami…
Ale już dziś zapowiadamy imprezę, w której będziecie mieli okazję wziąć udział po powrocie z zimowego wypoczynku. Pierwszy raz w naszej szkole zostanie zorganizowany Szkolny Śledzik, czyli ostatni dzień karnawału.

Będzie to konkurs na najciekawszy strój karnawałowy inspirowany wybraną postacią z: bajki, filmu aminowanego, komiksu.
Macie więc ponad dwa tygodnie na to, żeby pomyśleć nad swoim karnawałowym przebraniem. I pamiętajcie – po feriach w poniedziałek, 12.02.2018r. spotykamy się wszyscy – i duzi i mali – w strojach karnawałowych. Pokażcie, że umiecie się bawić! Konkurs skierowany jest dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Erasmus + Wizyta w Hiszpanii
27.01.2018 2:08

W dniach 14 – 20 stycznia ośmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w wizycie  w Hiszpanii w ramach realizowanego przez nas projektu „Innowacyjne metody nauczania przedmiotów przyrodniczych”.

Opiekunami podczas  wyjazdu były: koordynator projektu w naszej szkole – pani Joanna Kozaczuk oraz pani Adriana Pukowiec i pani Katarzyna Piątek.  Po