13 2c9 IMG_7397 17 DSC_1847 DSC_1842 4 64899670_1563303017139116_3133522012182413312_n
DZIEŃ DZIECKA. DZIEŃ Z PASJĄ.
11.06.2019 10:37

3 czerwca Samorząd Uczniowski, z opiekunem p. Karoliną Lewosz, zorganizował DZIEŃ Z PASJĄ.

Swoje umiejętności, talenty i zainteresowania zaprezentowali uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Odbyły się występy artystyczne i sportowe.

Porywającą grą na skrzypcach uraczył nas Paweł Kubik z 3c. Dzięki Wiktorii Błatoń z 8a zobaczyliśmy, ile można wykonać trików z piłką. Laura Gabriel z 7a, która na co dzień uprawia jeździectwo – dyscyplina ujeżdżenie, mówiła o pasji do zwierząt, w szczególności do koni. Anielskim głosem pochwaliła się Aleksandra Grela z 3a. Julia Gaj z 3a to dziewczyna bujająca w obłokach – opowiadała uczniom o swoich zainteresowaniach fotografią, lotnictwem i astronomią. Na końcu, pięknie zatańczyła dla nas taniec współczesny- jazz – Wiktoria Groborz z 3b wraz z koleżanką.

Ponadto …

można było zobaczyć, czym zajmują się nasi uczniowie poza szkołą. Swoje pasje zaprezentowali: Wojtek Maksymiuk- kolekcjoner koszulek klubowych piłkarzy, Wiktoria Gabor i Klaudia Wiśnik zainteresowane fryzjerstwem, Miłosz Siedlecki i Damian Buchalik – kolekcjonerzy figurek lego, Wojtek Mikszta- zawodnik judo, Weronika Kopczyk- pasjonująca się trendami w wizażu. Militaria to pasja Tomka Kędzierskiego, który interesuje się także numizmatyką. Norberta Raczkowskiego, pochłoniętego również militariami, dodatkowo zainteresowała geo-strategia, a Wiktoria Kranc opowiadała o biegach na orientację.

W tym dniu panowała radosna i życzliwa atmosfera. Uroczystość cieszyła się dużym zainteresowaniem i warto powtórzyć ją w przyszłym roku szkolnym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.