DSC_0448 IMG_4717 IMG_4811 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA lab_2017_07 DSC_0704 IMG_0396
Konkurs na najciekawszy strój karnawałowy!
27.01.2018 2:24

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami…
Ale już dziś zapowiadamy imprezę, w której będziecie mieli okazję wziąć udział po powrocie z zimowego wypoczynku. Pierwszy raz w naszej szkole zostanie zorganizowany Szkolny Śledzik, czyli ostatni dzień karnawału.

Będzie to konkurs na najciekawszy strój karnawałowy inspirowany wybraną postacią z: bajki, filmu aminowanego, komiksu.
Macie więc ponad dwa tygodnie na to, żeby pomyśleć nad swoim karnawałowym przebraniem. I pamiętajcie – po feriach w poniedziałek, 12.02.2018r. spotykamy się wszyscy – i duzi i mali – w strojach karnawałowych. Pokażcie, że umiecie się bawić! Konkurs skierowany jest dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.