IMG_4800 IMG_0396 smartcapture 6 11 6 4 1
Szanowni Rodzice i Uczniowie ZS3 w Rybniku.
16.03.2020 12:27

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zamknięciu placówek oświatowych wszyscy nauczyciele zostali zobowiązani do przygotowywania i przesyłania treści programowych/zadań dla uczniów w formie elektronicznej.

Materiały będą przekazywane przez dziennik elektroniczny. Wszystkie wpisy będą dokonywane w zakładce „Zadania domowe”. Uczniów zobowiązuję do zapoznawania się z zamieszczonymi informacjami w dzienniku elektronicznym oraz realizacji zadań zleconych przez nauczycieli. Proszę Rodziców o kontrolowanie tego procesu oraz o regularne sprawdzanie informacji publikowanych w dzienniku elektronicznym. Nauczyciele nie wykluczają również postawienia ocen z przerobionego samodzielnie materiału, czy to po powrocie do szkoły czy w formie testów online lub w innej formie.

Ponadto bardzo proszę również o bieżące dyscyplinowanie swoich dzieci, aby w czasie zawieszenia zajęć szkolnych nie opuszczały miejsca zamieszkania bez ważnego powodu.

Rodzice lub uczniowie, którzy nie posiadają jeszcze konta na dzienniku elektronicznym proszeni są o przesłanie na adres: agnieszka.miera@zs3.rybnik.pl swojego adresu email razem ze swoim imieniem, nazwiskiem i klasą, do której uczeń uczęszcza. Takie konto zostanie utworzone.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 3
Paweł Kaszyca