OLYMPUS DIGITAL CAMERA 20171107_095550 12 8 25 1 289333317_373446378006831_1220628118400945029_n Dz_JO_02
    mrm
ZNAMY JUŻ WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO „BÓBR”
24.11.2022 4:54

W dniach 07 i 09 listopada 2022 r. odbyły się w naszej szkole dwie edycje XVII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr. Uczniowie klasy czwartej i piątej szkoły podstawowej rywalizowali w kategorii BENJAMIN, natomiast licealiści toczyli zmagania w kategorii SENIOR. Łącznie w konkursie wzięło udział 13 uczniów. Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiają się następująco:

kategoria SENIOR

I miejsce                                 Natalia KUŚKA (III A)

II miejsce                               Wiktoria ZYGADLIŃSKA (II F)

III miejsce                              Mateusz PIETKUN (I C)

kategoria BENJAMIN

I miejsce                                 Natalia STRZECH (5 a)

II miejsce                               Justyna POLACZY (4 a)

III miejsce                              Liwia SZYMICZEK (5 a)

Zwycięzcom gratulujemy życząc dalszych sukcesów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy: Beata GRAMCOW & Marek WZIĘTEK

22.11.2022 8:24
OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH LICEUM
17.11.2022 9:38

10 listopada odbyły się w naszej szkole „Bajkowe otrzęsiny” klas I LO.

Uczniowie w atmosferze dobrej zabawy, w obecności nauczycieli i starszych koleżanek z klasy 2A, prezentowali umiejętności artystyczno-plastyczne, sprawność fizyczną i intelektualną. Z niezwykłym oddaniem i zapałem podejmowali wyzwania, rywalizując o zwycięstwo i tytuł najlepszej klasy.

Pierwszoklasiści musieli m.in. wykazać się wiedzą na temat szkoły oraz bajek, wypić mleko bez pomocy rąk, pokonać tor przeszkód w szpilkach, narysować jak najdokładniej logo szkoły. Na koniec każda z klas zaprezentowała swoje bajkowe przebrania i zatańczyła taniec belgijski.

Zwycięską klasą została 1I, która uzyskała największą ilość punktów. Gratulujemy!

06.11.2022 9:21
Wicemistrzyni Polski z klasy 2D
24.10.2022 10:57

Nasza uczennica Weronika Ogonowska od wielu lat trenuje taniec towarzyski – styl latynoamerykański. Każdym swoim występem wzbudza prawdziwy zachwyt wśród publiczności i dostarcza wspaniałych, artystycznych uniesień.

Jej osiągnięcia są imponujące. Bierze udział w wysokich rangą turniejach
i wraz z partnerem Krzysztofem Skowronkiem zajmuje miejsca na podium.

Ostatni sukces (październik 2022) to zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Tarnowie, gdzie na parkiecie walczyło ponad 200 par!

Gratulujemy!!!! Weronice życzymy spełnienia marzeń, czyli sukcesów
w turniejach międzynarodowych i zdobycia tytułu mistrzyni świata.

18.10.2022 1:34
11.10.2022 9:41
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH
11.10.2022 1:11

W październiku klasy pierwsze LO w Zespole Szkół nr 3 brały udział
w obchodach Europejskiego Dnia Języków Obcych. Z tej okazji przygotowano dla młodzieży sporo ciekawych konkurencji. Jak co roku uczniowie mogli nie tylko poszerzyć swoją wiedzę w zakresie znajomości języków obcych, ale także wzięli udział w różnych zabawnych zadaniach.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się takie konkurencje jak znajomość zwyczajów panujących w różnych krajach, czy pokazy strojów.

Poza licznymi zadaniami z tzw. kulturówki, uczniowie również chętnie brali udział w rysowaniu plakatów oraz w nauce tańca irlandzkiego.
Ta ostatnia rywalizacja okazała się największą frajdą dla pierwszoklasistów.

Po przeanalizowaniu wyników z wszystkich ośmiu zadań, jury wytypowało zwycięską klasę – WYGRAŁA 1A.
Drugie miejsce zdobyła klasa 1H.
Należy dodać, że na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, zarówno indywidualne, jak i klasowe.

KLASIE 1A SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!!