Losowe zdjęcia:
    OLYMPUS DIGITAL CAMERA 20171107_095550 12 8 25 1 289333317_373446378006831_1220628118400945029_n Dz_JO_02
    https://www.facebook.com/MRMRybnika
    mrm
Posłuchaj PROMO AUDIO
Dzień Promocji Zdrowia
26.03.2018 8:37

W miniony piątek czyli 23 marca 2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Promocji Zdrowia (Health Promotion Day). W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie z klas drugich gimnazjum oraz nasi specjalni goście – ośmioro uczniów oraz dwie nauczycielki z Hiszpanii. Był to ostatni dzień ich tygodniowego pobytu w naszej szkole w ramach projektu Erasmus +. Ze względu na obecność naszych gości cała impreza prowadzona była w języku angielskim. Drugoklasiści i zaproszeni goście wzięli udział w 3 konkurencjach: konkursie wiedzy – oczywiście w języku angielskim, konkursie na najlepsze śniadaniowe kanapki oraz konkursie plastycznym na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. Podobnie jak w latach ubiegłych największe emocje wzbudził konkurs polegający na wykonaniu najlepszej kanapki, w czasie którego uczniowie mogli poczuć się jak w prawdziwym teleturnieju kulinarnym i przygotować pyszne kanapki dla swoich rówieśników.
Najwięcej punktów zdobyła oczywiście ta drużyna, która swoje kanapki wykonała ze zdrowych składników.
Najlepszymi spośród wszystkich biorących udział w imprezie okazali się uczniowie klasy 2b. Zwycięzcom gratulujemy! Pozostałe zdjęcia dostępne w galerii.

Wersja językowa strony:

Najnowsze komentarze

    Skip to content