W miniony piątek czyli 23 marca 2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Promocji Zdrowia (Health Promotion Day). W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie z klas drugich gimnazjum oraz nasi specjalni goście – ośmioro uczniów oraz dwie nauczycielki z Hiszpanii. Był to ostatni dzień ich tygodniowego pobytu w naszej szkole w ramach projektu Erasmus +. Ze względu na obecność naszych gości cała impreza prowadzona była w języku angielskim. Drugoklasiści i zaproszeni goście wzięli udział w 3 konkurencjach: konkursie wiedzy – oczywiście w języku angielskim, konkursie na najlepsze śniadaniowe kanapki oraz konkursie plastycznym na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. Podobnie jak w latach ubiegłych największe emocje wzbudził konkurs polegający na wykonaniu najlepszej kanapki, w czasie którego uczniowie mogli poczuć się jak w prawdziwym teleturnieju kulinarnym i przygotować pyszne kanapki dla swoich rówieśników.
Najwięcej punktów zdobyła oczywiście ta drużyna, która swoje kanapki wykonała ze zdrowych składników.
Najlepszymi spośród wszystkich biorących udział w imprezie okazali się uczniowie klasy 2b. Zwycięzcom gratulujemy! Pozostałe zdjęcia dostępne w galerii.