Losowe zdjęcia:
    OLYMPUS DIGITAL CAMERA 20171107_095550 12 8 25 1 289333317_373446378006831_1220628118400945029_n Dz_JO_02
    https://www.facebook.com/MRMRybnika
    mrm
Posłuchaj PROMO AUDIO
DZIEŃ WODY W NASZEJ SZKOLE
29.04.2018 10:36

 

 

W miniony czwartek, czyli 26 kwietnia 2018r. uczniowie biorący udział w programie Erasmus+ przygotowali DZIEŃ WODY pod hasłem „Idź z duchem mody, pij codziennie dużo wody”.
Dzień wody miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do zachowań prozdrowotnych. Codzienne spożywanie wody jest właśnie jednym z takich nawyków i uczniowie działający w programie zachęcali naszych uczniów do picia wody. Uczniowie zorganizowali akcję, w czasie której

przeprowadzili krótką ankietę na temat spożycia wody i nawyków z tym związanych wśród uczniów naszej szkoły oraz częstowali ich wodą mineralną. Akcja zakończyła się sukcesem, ponieważ nasi uczniowie wykazali duże zainteresowanie wydarzeniem i chętnie brali w nim udział.
Taką samą akcję w dniu następnym, czyli 27 kwietnia, zorganizowali nasi hiszpańscy partnerzy w swojej szkole.
Dzień wody u naszych hiszpańskich kolegów i koleżanek z San Asensio wyglądał bardzo podobnie i również zakończył się sukcesem. Pozostałe zdjęcia dostępne w galerii.

Wersja językowa strony:

Najnowsze komentarze

    Skip to content